אנס את הכלבה של ארוסתו וגרם למותה: "נראתה טוב"

פידל לופז, בן 51 מאורגון, ארצות הברית, אנס את הכלבה של ארוסתו בצורה כה אלימה עד שהווטרינר נאלץ להרדים אותה בגלל פציעות קשות. כך הודיעה משטרת פורטלנד, עיר מגוריו של האנס.

המעשה המחליא החל לאחר שלופז היה מתוסכל מכך שארוסתו לא מגיבה לשיחות ולמסרונים שלו בזמן שהייתה מחוץ לבית.

הוא הודה בפני השוטרים כי אנס במיטתו את הכלבה, להאסה אפסו מעורבת בשם אסטרלה, "מתוך זעם". מכתב האישום עולה עוד כי לופז אמר לשוטרים שאסטרלה "נראתה טוב באותו זמן".

לאחר מכן, כאשר ארוסתו שבה הביתה, היא מצאה את הכלבה במצב מזעזע מייללת מתחת לספה. היא שמה לב שהכלבה מדממת – ומיהרה איתה לבית חולים וטרינרי. לצוות הרפואי במקום היא אמרה כי בן זוגה הביע "נטיות חייתיות" כלפי אסטרלה.

כתבות אחרונות

היא הוסיפה כי לפני האירוע, בן הזוג הראה את איבר מינו לכלבה, ואף דיבר על כך שצפה באדם אחר תוקף כלב מינית. הוא אף שאל את בת זוגו אם היא הייתה מוכנה להביא כלבה גדולה מאסטרלה.

בית החולים הווטרינרי ביצע ניתוח שלאחר המוות בגופתה של אסטרלה, ומצא שרידים של די.אנ.איי המתאימים ללופז. כך על פי כתב האישום נגדו.

תוכן עניינים

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

ולעוד אלפי הורים לכלבים שמשתפים ועוזרים אחד לשני