3 גאדג'טים שישנו לכלב שלכם את החיים

אנחנו כבר בשנת 2019, והגיע הזמן שגם הכלבים שלנו יצרפו לגל הגאדג'טים שסוחף את כולנו. אספנו עבורכם כמה דברים שיגרמו לכלבים שלכם להיות הכי מגניבים בגינה, או שסתם תוכלו להתלהב שקניתם להם גאדג'ט נחמד

תוכן עניינים

אנחנו כבר בשנת 2019, והגיע הזמן שגם הכלבים שלנו יצרפו לגל הגאדג'טים שסוחף את כולנו. אספנו עבורכם כמה דברים שיגרמו לכלבים שלכם להיות הכי מגניבים בגינה, או שסתם תוכלו להתלהב שקניתם להם גאדג'ט נחמד.

שעונים חכמים הם ה-דבר בעולם הגאדג'טים, ושעון שרק מראה את השעה הוא כבר ממש לא לעניין. עכשיו גם לכלבים יש "שעון חכם" משהם. LINK AKC הוא קולר חכם שאמנם נראה כמו קולר רגיל, אבל יש לו כמה אפשרויות מגניבות. דבר ראשון, יש בו מקלט GPS כדי שתמיד תוכלו לדעת איפה הכלב שלכם, גם אם הוא ברח מהבית.

בנוסף, הקולר המשוכלל עוקב אחר הפעילות שלו, ויכול לתת לכם המלצות בריאות במידה והכלב שלכם, איך לומר, בטטה שלא זז מספיק. המכשיר מגיע עם אפליקציה יעודית שמאפשר לבעלים לראות כמה פעילות עשה הכלב שלהם, והאם הוא עומד בדרישות שמתאימות לגיל, לגזע וגודל שלו.

LINK AKC

מחיר רגיל: 129$
מחיר מבצע: 99$ – להשיג כאן.

רוצים לשחק עם הכלב שלכם גם כשאתם לא בבית? זה הפיתרון בשבילכם. Furbo יאפשר לכם גם לצפות בכלב שלהם מרחוק, וגם לתת לו חטיפים כשאתם לא בבית, כך שאתם יכולים ממש לשחק או לאלף אותו מרחוק. המכשיר הזה יאפשר לכם גם לדבר עם הכלב שלכם – וגם יאפשר לכלב שלכם לדבר אתכם, באמצעות מיקרופון ורמקול שמותקנים בו. כך תוכלו לתת לו פקודה – ולתת לו צ'ופר לאחר שביצע אותה.

תוכלו לאלף את הכלב גם מרחוק. Furbo

מחיר רגיל: 249$.
מחיר מבצע: 199$ – להשיג כאן.

הכלב שלכם משתעמם כשאתם לא בבית? הוא רוצה שתשחקו איתו אבל אתם ממש עייפים? המכשיר הזה מאפשר לכלבים לשחק לבד – בלי שתצטרכו להתערב. ממש כמו Furbo, ה- iFetch פותח כדי להקל על הכלבים בזמן שהם רחוקים מהחברים הכי טובים שלהם, ולאפשר להם לשחק גם כשאין אף באזור.

כתבות נוספות:

ה- iFetch נועד להשליך כדורים, והכלב צריך להביא אותם, להכניס למכשיר ואז הוא יוכל להמשיך לשחק. ניתן לכוון את המרחק הרצוי שאליו ישליך המכשיר את הכדורים – 3 מטר, 6 או 9 מטר. הגאדג'ט הזה פועל גם בתוך הבית וגם בחוץ, ויכול להתחבר לרשת החשמל או לעבוד על סוללות.

iFetch

מחיר – 115$, מחיר מבצע: 105$ – להשיג כאן.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך