עליה במספר הקשישים שנפצעים בטיול עם כלבים – כך תוכלו לשמור על עצמכם

להוציא את הכלב לטיול יכול להיות פעילות ספורטיבית טובה עבור האוכלוסיה המבוגרת. עם זאת, מחקר חדש מגלה כי מספר הקשישים שנפצעו בזמן שטיילו עם הכלב שלהם עלה ב-150 אחוזים ב-13 השנים האחרונות. כך תוכלו להימנע מפציעות מיותרות

תוכן עניינים

קשיש עם כלבו

להוציא את הכלב לטיול יכול להיות פעילות ספורטיבית טובה, בילוי משותף ויציאה מהבית. טיולים עם כלבים הוכחו כמורידים את הסיכון למחלות לב, ומחזק את שרירי הרגליים עבור האוכלוסיה המבוגרת.

עם זאת, מחקר חדש מגלה כי מספר הקשישים שנפצעו בזמן שטיילו עם הכלב שלהם עלה ב-150 אחוזים ב-13 השנים האחרונות. על פי הנתונים, מספר הקשישים הפצועים בארצות הברית עלה מ-1,671 ל-4,369.

למרות שסוג הפציעות לא פורטו, החקרים טוענים כי הפציעות השכיחות הן שבר בעצמות בעקבות נפילות וקרע ופציעות שריר נגרמות בשל טיולים של האוכלוסיה המבוגרת עם כלבים.

(טיפים לטיול נכון עם כלבים – למטה)

חוששים? החוקרים נותנים כמה טיפים שיוכלו לסייע לקשישים בינינו להימנע מפציעות:
1. נעלו נעליים טובות לתוואי ההליכה.
2. ודאו שהרצועה של כלבכם נוחה, וכך גם הקולר\ריתמה שלו.
3. התאימו את מסלול ההליכה בהתאם למזג האוויר, ולסכנות הצפה\החלקה.
4. הקפידו לקחת איתכם פלאפון כדי שתוכלו ליצור קשר במקרה של בעיה.
5. פנו אל הרופא שלכם במידה ואתם מרגישים כאב או חוסר נוחות במהלך ההליכה.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס