"כך נראית חמדנות": יותר מ-700 כלבים הוצלו ממטחנת גורים בארה"ב

ארגוני בעלי החיים נזקקו ליומיים שלמים כדי להוציא את כל הכלבים מהמתחם. הכלבים חיו בארגזים כל חייהם, ולא הלכו צעד מעולם

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תוכן עניינים

יותר מ-700 כלבים נמצאו במטחנת גורים בדרום ג'ורג'יה, ארצות הברית, במצב של הזנחה פושעת ומזעזעת. לכלבים במקום לא היה מקום לישון בו מרוב הצפיפות, והם התרגלו לישון בעמידה. "כך נראית חמדנות טהורה", כתב ארגון Releash Atlanta, שמסייע לכלבים ומאתר בתים מאמצים עבורם.

הפרשה החלה בסוף החודש שעבר, כאשר מאות כלבים נמסרו על ידי המגדל שלהם למשרד החקלאות המקומי, לאחר שאנשי המשרד הגיעו למטחנת הגורים לביקורת. בעלי המטחנה, ריזון קרייג גריי, בן 58, אמר להם כי הוא זקוק לעזרה, וכי עליו להעביר להם את כל הכלבים שברשותו.

נמצא כיום בכלא. ריזון קרייג גריי (צילומים: עמוד הפייסבוק של
Releash Atlanta

השריף המקומי ציין כי צוותים רבים נאלצו להגיע למקום כדי לסייע בפינוי הגורים, והם עשו זאת במשך יומיים שלמים – כולל עבודה במהלך הלילות. הכלבים הועברו ליותר מעשרים ארגוני הצלה לבעלי חיים באזור.

ארגון בעלי החיים USA Rescue Team הודיע כי הוא הוביל את המבצע להוצאת הגורים מהמקום. "אין אדם או ארגון אחד שיכול לקחת קרדיט מלא על מציאת בתים חדשים לכלבים האלה", ציין הארגון בפייסבוק. "נדרשו המון אנשים וכולם פעלו יחד לאותה מטרה. הכלבים נמצאים במקום טוב יותר היום והלב שלנו מלא שמחה".

לאט לאט, עוד ועוד אנשים הבינו עד כמה היו קשים חייהם של הכלבים עד שהוצלו ממטחנת הגורים. "הם חיו בארגזים בכל חייהם – ארגזים על ארגזים. הפרווה שלהם סבוכה והם מלאים בצואה. רובם לא הלכו מעולם".

אוהבים כלבים?

הירשמו וקבלו את כל הטיפים של מגזין כלבים אליכם למייל

כתבות שאולי תאהבו

מטחנת גורים בגלבוע

"מפעל לייצור גורים" נחשף בצפון: קרוב ל-90 כלבים חולצו, חלקם חתוכי אוזניים

קרוב ל-90 כלבים חולצו ממטחנת גורים בצפון הארץ, במושב שנמצא במועצה האזורית גלבוע. הכלבים נמצאו על ידי מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה ולחקירות (פיצו"ח) והשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, יחד עם כוחות שיטור של המועצה האזורית והרופא הווטרינר הרשותי

תנו לנו לרחרח עבורכם:

איפה מקרה החירום?
עוד רגע הווטרינר על הקו