אחרי 21 כלבים מתים, משטרת ספרד מחפשת את רוצח הכלבים הסדרתי מדרום המדינה

הרשויות באזור קוסטה דל סול בספרד מחפשות אחר רוצח סדרתי של כלבים, לאחר ששישה כלבים נהרגו בתוך שבוע בלבד באמצעות רעל. כל הכלבים האלה מתו בשבוע האחרון, וכך עלה מספר הכלבים המורעלים שנהרגו באזור ל-21 בתוך שנתיים בלבד

תוכן עניינים

רגליים של כלב שוכב

הרשויות באזור קוסטה דל סול בספרד מחפשות אחר רוצח סדרתי של כלבים, לאחר ששישה כלבים נהרגו בתוך שבוע בלבד באמצעות רעל. כל הכלבים האלה מתו בשבוע האחרון, וכך עלה מספר הכלבים המורעלים שנהרגו באזור ל-21 בתוך שנתיים בלבד.

15 כלבים נהרגו בזמן שטיילו באזור של גן ילדים בלה-קמפנה, בעוד שישה אחרים נהרגו כשמונה קילומטרים משם באגם איסטאן. כעת, תושבי המקום חוששים כי רוצח סדרתי של כלבים מסתובב חופשי באזור ולא מרגישים בטוחים לטייל עם כלביהם באזור היפהפה.

השוטרים חוקרים את ההרעלות ומאמינים כי ששת הכלבים האחרונים שנהרגו הורעלו ברעל עם פעולה מהירה שהוחבא במנות בשר.

פיליפ רוולינג, שעבר לקוסטה דל סול מאסקס שבאנגליה לפני ארבע שנים, דואב את מותו של רובי, כלבת הביגל שלו, שהורעלה לפני שנה. לדבריו, היא "החלה ללכת משונה" לפני שהקיאה ויצא לה קצף מהפה.

הוא הבהיל אותה למרפאה הווטרינרית הסמוכה, שם רובי קיבלה זריקת אדרנלין כדי לגרום ללב שלה לפעום מחדש – עד שלבסוף היא שרדה את האירוע הקשה. "היא זאת שהצליחה לחמוק. אני יודע שהיה לה מזל, אבל זה הרס את הבריאות שלה. הולכות להיות לה בעיות בריאות כל החיים בגלל המפלצת הזה".

הווטרינר המקומי טוען כי כל הכלבים שהורעלו סבלו מאותם תסמינים לפני שמתו. נתיחות שלאחר המות גילו כי הם מתו מרעל לא ברור. המשטרה מצאה בינתיים דגימה של בשר מורעל באזור, והיא שלחה אותו לבדיקות.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך