קולר סרסטו ב-117 שקלים בלבד

תוכן עניינים

סרסטו

הקיץ ממש מעבר לפינה, והוא כבר מביא איתו את הפרעושים והקרציות שאוהבים לחיות על הכלבים שלנו. המזיקים האלה, למרות גודלם הקטן, עלולים לגרום לבעיות גדולות.

הקרציה הנפוצה בישראל היא הקרצית החומה, שיכולה להתרבות גם בסביבה ביתית, לצערנו. היא ממתינה לכלבים שלנו בשיחים, באדמה וברהיטים בבית. מרגע שהיא עולה על כלב – היא נושכת אותו וניזונה מהדם שלו. קרציות עלולות לגרום לקדחת הקרציות, למחלת ליים, טולרמיה וזיהומים נוספים.

פרעוש זה טפיל שונה מקרציה, המסוגל לקפוץ גבוה ולמרחק רב. גם הם, כמו קרציות, חיים מדם הכלבים שלנו. ישנם כלבים שמפתחים אלרגיה לעקיצת הפרעושים, לגירודים והם עלולים לעבור לבני אדם ולפגוע גם בהם. הם עלולים גם להיות נשאים של מחלות רבות ובהן טיפוס בהרות, תולעי מעיים ואפילו דבר. כמות גדולה של פרעושים עלולה לגרום לאנמיה בשל אובדן דם.

סרסטו הוא קולר ותיק ואמין נגד פרעושים וקרציות. הקולר מרחיק את המזיקים מכלבכם, ולא צריך לחכות שהם ינשכו אותו. הקולר מגיע בשתי קטגוריות: לכלבים קטנים עד שמונה ק"ג, ולכלבים גדולים – מעל 8 ק"ג, והוא מחזיק לכשמונה חודשים.

יתרונות: מחזיק מעמד לשמונה חודשים, מרחיק פרעושים וקרציות.

חסרונות: כדאי להוריד לפני מקלחות\כניסה לים או למים.

שימו לב, לקולר יש שני שמות: סרסטו בארצות הברית, ופורסטו באירופה – מדובר באותו מוצר.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס