אחרי שהורשעה בהתעללות בכלבה הקטנטנה שלה, דוגמנית אינסטגרם רוצה לעזור לבעלי החיים

דוגמנית אינסטגרם הצליחה לחמוק ממעצר כשנתיים לאחר שתועדה במצלמות אבטחה בועטת באכזריות בכלב שלה, אותו היא כינתה "החבר הטוב ביותר" שלה. קיוונה וילסון, 26, חתמה על הסדר טיעון במסגרתו היא קיבלה ארבע שנות מאסר על תנאי, קנס של 600 דולר והיא נדרשה בנוסף להתייחס להתעללות בבעלי חיים בפני העוקבים שלה

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תוכן עניינים

דוגמנית אינסטגרם הצליחה לחמוק ממעצר כשנתיים לאחר שתועדה במצלמות אבטחה בועטת באכזריות בכלב שלה, אותו היא כינתה "החבר הטוב ביותר" שלה. קיוונה וילסון, 26, חתמה על הסדר טיעון במסגרתו היא קיבלה ארבע שנות מאסר על תנאי, קנס של 600 דולר והיא נדרשה בנוסף להתייחס להתעללות בבעלי חיים בפני העוקבים שלה.

וילסון הואשמה בספטמבר 2017 בהתעללות בחיות לאחר שתועדה בועטת שוב ושוב ב"צ'סטיטי", כלבת השי-טסו-יורקי הקטנה שלה בזמן שהיו במעלית בבניין מגוריה. הכלבה סבלה מחבלות בבטנה והיא נלקחה מידיה של הדוגמנית והועברה לאימוץ על ידי השירות הווטרינרי.

לאחר מכן, וילסון אמרה כי היא כעסה על הכלב שלה בגלל שהשתינה במעלית עורכי דינה אמרו שהיא לא ניסתה לפגוע בכלבה שלה באמת. אתמול התייחסה הדוגמנית בחשבון האינסטגרם שלה להתעללות, ואמר כי "מתנצלת בפני כל מי שנפגע מהבחירות הגרועות שלה".

"המעשים שלי היו נוראיים ולא מוצדקים. מאוד נפגעתי מהבחירה שלי באותו יום. לא הייתי צריכה לתת לכעס שלי לקבוע כיצד אטפל בכלבה חסרת ההגנה", כתבה וילסון ברשת החברתית. היא הוסיפה כי מאז ההתעללות היא לקחה קורס בשליטה על כעסים, כדי להתמודד עם "הבעיות הפנימיות שלה".

וילסון הוסיפה כי היא החליטה לפתוח את המקרה עכשיו, שנתיים אחרי שהוא קרה, בגלל שההליך המשפטי הסתיים. היא גם התחייבה לסייע לכלבים שעברו התעללות, ולעדכן בנושא את 54 אלף העוקבים שלה.

"עברתי במערכת ושילמתי על הטעויות שלי, עכשיו אני רוצה לקחת צעד אחד נוסף ולסייע לכלבים שעברו התעללות", כתבה וילסון בפוסט המשתפך. היא פרסמה גם את תמונתה של צ'סטיטי עם הכיתוב "תמיד אוהב אותה".

תיעוד ההתעללות בכלבת השי-טסו הקטנה:


אוהבים כלבים?

הירשמו וקבלו את כל הטיפים של מגזין כלבים אליכם למייל

כתבות שאולי תאהבו

מטחנת גורים בגלבוע

"מפעל לייצור גורים" נחשף בצפון: קרוב ל-90 כלבים חולצו, חלקם חתוכי אוזניים

קרוב ל-90 כלבים חולצו ממטחנת גורים בצפון הארץ, במושב שנמצא במועצה האזורית גלבוע. הכלבים נמצאו על ידי מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה ולחקירות (פיצו"ח) והשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, יחד עם כוחות שיטור של המועצה האזורית והרופא הווטרינר הרשותי

תנו לנו לרחרח עבורכם:

איפה מקרה החירום?
עוד רגע הווטרינר על הקו