צפו: לייסי הכלבה החמודה זכתה למהפך כדי שתזכה לבית חם ואוהב

לייסי רק בת שלוש, ובזמן הזה היא כבר הספיקה לחיות בבית ולהיזרק ממנו, להסתובב לבד ברחובות ניו יורק, להגיע להסגר ולברוח ממנו רגע לפני שקיבלה את זריקת ההרדמה. כעת סוף סוף היא זוכה ליחס החם והאוהב שהיא ראויה לו

תוכן עניינים

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לרגל היום הלאומי האמריקני לאימוץ כלבים מעמותות שצוין אתמול (שלישי), נטפליקס שלחה את צוות "טאץ' עליז לסטרייט שיעיז" לעשות קצת מהקסם שלהם לכלבה לייסי, שנמצאת בעמותה ומחכה לאימוץ. חברי התכנית לא התבלבלו לרגע ויצאו מיד למשימה.

אנתוני אפה כמה עוגיות טעימות ובריאות לכלבים, ג'ונתן עשה ללייסי החמודה מניקור, טאן פינק אותה בכמה אקססוריז מהממים, ובובי הביא לה מיטה חדשה וצעצועים בשביל הכיף. קראמו, אגב, פשוט היה שם כדי לעשות איתה שיחות נפש.

"את בטח חוששת מאוד ממה שיהיה בבית החדש", אמר קמארו ללייסי, "אבל אני אוהב אותך וגם הם יאהבו אותך. אם את מרגישה לחץ וחרדה מ'אולי הם לא יאהבו אותי', אני רוצה שתגידי לעצמך 'אני ילדה טובה ואני ראויה לאהבה!'".

לייסי בהחלט ראויה לפינוק הזה. בשלוש שנות חייה היא ננטשה ברחובות העיר ניו יורק, הועברה להסגר והצליחה להימלט מהמקום לפני שהורדמה.

מגזין כלבים שמחים שלייסי עברה את המהפך הזה, ומקווים שהיא – ויתר הכלבים שנמצאים בהסגרים ובעמותות – ימצאו בית חם ואוהב לכל החיים.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תנו לנו לרחרח עבורכם:

אוהבים כלבים?

הירשמו וקבלו את כל הטיפים של מגזין כלבים אליכם למייל

כתבות שאולי תאהבו

איפה מקרה החירום?
עוד רגע הווטרינר על הקו