בריטניה: יותר ממיליון פאונד נגבו במבצע של רשות המסים נגד מרביעי כלבים

כלבים במטחנת גורים

רשות המסים של בריטניה גבתה יותר מחמישה מיליון פאונד ממגדלי כלבים שמכרו אותם בשוק השחור. המסים הגיעו מיותר מ-250 תיקים של מכירות כלבים שנחשפו על ידי הרשות בתוך ארבע שנים, לאחר שהוקם צוות מיוחד כדי לטפל בבעיה. באחד המקרים, שופט בתערוכת כלבים מפורסמת נאלץ לשלם לא פחות מ-185 אלף ליש"ט בעקבות העלמת מסים.

בין אלה שנדרשו לשלם ישנם שני מגדלי כלבים במערב סקוטלנד שצברו חוב מס בגובה של 424 אלף ליש"ט ו-337 אלף. סוחר אחר במזרח המדינה חויב לשלם 400 אלף ליש"ט.

החקירה החלה לאחר שעמותות למען בעלי חיים דיווחו לרשויות המסים כי אלפי בעלי חיים נמכרים באופן לא מפוקח בשוק השחור.

"זה לא יאמן שיש מי שמוכן לטפל בכלבים בכזו דרך לא אנושית, ובהיקפים כאלה. זה לא הוגן כלפי כל העסקים הלגיטימיים שמשלמים את כל המסים. הסכום שנגבה במבצע שווה ערך למשכורותיהם של 200 מורים חדשים", אמר מל סטרייד, בכיר במשרד האוצר.

בעקבות המבצע נערכו כמה מעצרים. קווין נוקס, בעלים של פנסיון לכלבים הודה בשנה שעברה באשמת העלמת מס.

תוכן עניינים

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

ולעוד אלפי הורים לכלבים שמשתפים ועוזרים אחד לשני