סטודנטים "השתעשעו" במסיבה והשקו גור קטן בבירה

קבוצת סטודנטים החליטו "להשתעשע" עם גור בן עשרה חודשים במסיבה - והשקו אותו בבירה. הכלב הועבר למקלט לבעלי חיים, ועובר בדיקות וטרינריות

תוכן עניינים

סטודנטים משקים כלב בבירה (צילום מסך)

לכלבים אסור לשתות אלכוהול – את זה כל בעלים של כלב יודע. מסתבר שהכלל הפשוט הזה לא הפריע לקבוצת סטודנטים להתעלל בכלב ולגרום לו לשתות בירה. במהלך מסיבה שערכו קבוצת סטודנטים באוניברסיטת הופסטרה שבניו יורק ביום שבת האחרון, כמה מהם החזיקו כלב והשפריצו בירה מחבית ישירות אל פיו של הכלבלב האומלל.

הסטודנטים תיעדו את ההתעללות בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות, והגיע בין השאר אל פעילים למען בעלי חיים באגודה למען מניעת התעללות בבעלי חיים (SPCA), שפתחה בחקירת האירוע. הסרטון הגיע גם להנהלת האוניברסיטה שהחליטה להרחיק את הסטודנטים המתעללים משטחה.

חוקר של האגודה למניעת התעללות יצר קשר עם בעלי הכלב כדי לברר בנוגע למצבו של גור הקבליר קינג צ'ארלס – רק בן עשרה חודשים.

למרות ההתעללות, מצבו של הכלב טוב. הבעלים של הכלב, חבר באחוות הסטודנטים שערכה את המסיבה וסטודנטים מטעמה התעללו בגור, ולאחר האירוע הוא חתם ויתור על הגור הקטן והעביר אותו לידי הארגון.

אנשי הארגון העבירו את הגור לבדיקה וטרינרית כדי לוודא שהוא לא נפגע באורח סמוי מן העין. כעת מחכים בארגון לתוצאות הבדיקה כדי להחליט על המשך הטיפול המשפטי בסטודנטים המתעללים.

בינתיים, האוניברסיטה השעתה את כל פעילות אחוות הסטודנטים המדוברת, ועבור השכנים של אותה אחווה, מדובר בהקלה של ממש. "זה כל מה שהם עושים – שותים ומשחקים פוטבול", אמר אחד השכנים, "אני לא יכול לסבול את זה יותר".

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך