לא להאמין: כלבה בריאה הורדמה רק כדי שתוכל להיקבר עם הבעלים שלה

אישה אחת מארצות הברית ביקשה להיקבר יחד עם הכלבה האהובה שלה. כאשר היא מתה, הכלבה הייתה במצב בריאותי טוב. זה לא הפריע למשפחתה למלא את בקשת המנוחה ולהרוג את הכלבה

תוכן עניינים

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מסתבר שישנן כמה מדינות בארצות הברית שמאפשרות להיקבר יחד עם חיית המחמד. על פניו אולי יש בעלי כלבים שירצו להיות עם החבר הטוב ביותר גם בקבר, אבל כפי שניתן ללמוד מהמקרה הבא – לעתים הכלבים מובלים למותם למרות שיכול לחיות עוד חיים ארוכים.

בעלת כלב גרמה להרדמה של הכלבה הבריאה שלה, רק כדי שניתן יהיה לקבור אותו יחד איתה כשתמות. אמה, כלבת שי-טצו מעורבת, הורדמה וגופתה נשרפה למרות מאמצים של פעילים רבים לזכויות בעלי חיים למנוע את ההרג המיותר.

עובדי מקלט לבעלי חיים בווירג'יניה ניסו במשך שבועיים לשכנע את קרוביה של האישה המנוחה שלא לקיים את בקשתה האחרונה. עם זאת, המאמצים שלהם לא נשאו פרי והכלבה הורדמה.

"הצענו להם להעביר לנו את הכלבה מספר רב של פעמים, בגלל שזה כלב שאנחנו יודעים שנוכל למצוא לו בית מהר", אמרה קארי ג'ונס, מנהלת שירותי הוטרינריה של צ'סטרפילד. "בסופו של דבר הם הגיעו ולקחו את הכלב".

אמה הורדמה, גופתה נשרפה והאפר הועבר לקרוביה של האישה המנוחה לקבורה.

חוקי וירג'יניה רואים בחיות מחמד כרכוש, כך שווטרינרים מורשים להרדים אותם על פי בקשת הבעלים שלהם. בבית הקברות הלאומי בווירג'יניה יש חלקה מיוחדת לחיות מחמד.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תנו לנו לרחרח עבורכם:

אוהבים כלבים?

הירשמו וקבלו את כל הטיפים של מגזין כלבים אליכם למייל

כתבות שאולי תאהבו

איפה מקרה החירום?
עוד רגע הווטרינר על הקו