זהירות תרמית: הבריח גורים גוססים ומכר אותם ככלבים בריאים

משפחות רבות מחפשות לקנות כלב, והנוכלים חוגגים. תושב לוס אנג'לס הבריח כלבים חולים ממקסיקו, ומכר אותם. חלקם מתו זמן קצר לאחר הקניה

תוכן עניינים

גור

צעיר בן 26 מלוס אנג'לס מואשם בעשרות סעיפים של התעללות בבעלי חיים משום שמכר גורים חולים למשפחות בדרום קליפורניה במשך יותר משנה. גוסטבו גונזלס הואשם ביום חמישי ב-28 סעיפים של התעללות בבעלי חיים, עבירה של פריצה וסעיף של גניבה.

גונזלס נעצר בביתו ביום חמישי. השוטרים החרימו מביתו מסמכים רבים, אך לא ברור אם הוחרמו כלבים שהיו בביתו של הנאשם.

על פי כתב האישום, גונזלס הבריח את הכלבים, שסבלו ממגוון רחב של מחלות ופציעות, ממקסיקו. לאחר מכן הוא פרסם אותם ברשת ככלבים בריאים. שוטר ממחלקת ההגנה על בעלי חיים הוסיף לכתב התביעה כי גונזלס פרסם מודעות עם תמונות "שנטען בהן כי הכלבים בריאים וחיוניים, ולאחר מכן מכר אותם לקורבנות תמימים".

גונזלס עשה שימוש ב-40 מספרי טלפון שונים ו-15 זהויות שונות בזמן שהיה בקשר עם הקונים הפוטנציאלים. הוא נאשם כי הצליח למכור 28 כלבים חולים ל-25 משפחות בין חודש פברואר 2018 לאפריל. עם זאת, התובעים מאמינים כי הוא מכר כלבים חולים ל-93 משפחות לפחות, ששילמו לו סך הכל יותר מ-68 אלף דולר.

משפחות רבות שרכשו מגונזלס גור מצאו עצמם מול הוצאות הולכות ותופחות אצל הוטרינר בניסיון לשמור על הגורים החדשים שלהם בחיים. לעתים, הניסיונות האלה לא הועילו, ויותר מחצי מהכלבים מתו זמן קצר לאחר שהקונים הביאו אותם הביתה.

במידה ויורשע במעשים המיוחסים לו, גונזלס עשוי למצוא עצמו מאחורי סורג ובריח למשך 36 שנה.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס