דחפה את הכלב המבוגר שלה למים וצפתה בו טובע

האישה הזאת מואשמת שהגיע עם הכלב בן ה-11 שלה לאגם בעומק של מטר. היא הדפה אותו מהמזח ולא הגישה לו עזרה. "ראו שהוא זקן"

תוכן עניינים

מואשמת בטביעה של הכלב שלה

תושבת ניו המפשייר, אנגליה, מואשמת בהתעללות בבעל חיים לאחר שדחפה את כלבה בן ה-11 לאגם וצפתה בו טובע. ננסי בוקארלי נעצרה ביום שישי. היא מואשמת כי לקחה את הגולדן לברדור רטריבר שלה לפארק, ואז דחפה אותו מהמזח. הוא ניסה לשחות עד שלבסוף טבע ומת.

חקירת המשטרה העלתה כי בוקארלי בת ה-66 כלל לא ניסתה להציל את חייה של הכלב המסכן. עדי ראיה סיפרו לחוקרים כי הכלב נראה "זקן וחלש" וניסו לסייע לו, אך זה כבר היה מאוחר מדי. הכלב טבע במים בעומק של מטר אחד בלבד.

בוקארלי הסגירה עצמה למשטרה. היא שוחררה בערבות עצמית ולקראת סוף החודש היא צפויה לעמוד לדיון בבית המשפט המקומי על אשמת התעללות בבעל חיים.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס