שימו לב: זה מה שעלול לקרות בטיולים עם הכלב ביום חם

לא כל הכלבים ידעו להגיד לכם שחם להם ברגליים. חלקם לא בוכים או מייללים גם כשכואב להם. כך תוכלו לבדוק אם המדרכה לא חמה מדי

תוכן עניינים

מזג האוויר החם משאיר אותנו צמודים למזגן רוב שעות היום, אבל מה לעשות, צריך גם להוציא את הכלבים לטיול מדי פעם, לא? חשוב לזכור שבימים החמים האלה, המדרכה עלולה להיות רותחת – ואם לא ניזהר, הכלבים שלנו עלולים לקבל כוויות קשות בכפות הרגליים.

אולאף החמוד לאחר טיפול בבית החולים (צילום: פייסבוק)

זה בדיוק מה שקרה לאולאף, כלב חמוד מאוד שקיבל כוויות כואבות בכפות הרגליים לאחר הליכה של כקילומטר וחצי על מדרכה חמה. בית החולים הוטרינרי בו אושפז אולאף פרסם בפייסבוק את המקרה כדי להזהיר בעלי כלבים אחרים.

בית החולים ציין כי אולאף החמוד לא צלע ולא עשה קולות של בכי או כאב, ולכן הבעלים שלו לא שם לב לכוויות במהלך ההליכה הקצרה.

התחבושת על אחת מרגליו של אולאף (צילום: פייסבוק)
אחת הרגליים של אולאף עם הכוויות הקשות (צילום: פייסבוק)

"הוא בחור קשוח", כתב המרכז הווטרינרי מדיקל לייק שבוושינגטון, ארצות הברית, "כלל אצבע טוב הוא להניח את היד על המדרכה. אם היא חמה מדי עבורכם – היא חמה מדי עבור הכלבים שלכם".

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס