"הגן על הגוזלים שלו": ברבור תקף כלב והרג אותו

ברבור שחי בפארק בדבלין הורדם לאחר שתקף והרג כלב ששיחק לו בתוך הבריכה בפארק. הכלב, מגזע קוקר ספניאל, שחה קרוב לקבוצת ברבורים כאשר לפתע אחד הברבורים היכה אותו "באמצעות אחת הכנפיים, ואז עם הכנף השניה"

תוכן עניינים

ברבור עם גוזלים \\ צילום: pixabay

ברבור שחי בפארק בדבלין הורדם לאחר שתקף והרג כלב ששיחק לו בתוך הבריכה בפארק. הכלב, מגזע קוקר ספניאל, שחה קרוב לקבוצת ברבורים כאשר לפתע אחד הברבורים היכה אותו "באמצעות אחת הכנפיים, ואז עם הכנף השניה".

עד ראייה לאירוע המשונה הזה סיפר כי המכות היממו את הכלב, ולאחר "שלוש מכות או יותר", הכלב כבר נעלם. "התחלנו לצעוק לעבר הברבור בניסיון למשוך את תשומת לבו. הכלב המסכן לא הבין מה קורה ושחה הישר אל עבר הברבור", סיפר.

ברבור עם גוזלים \\ צילום: pixabay
ברבור עם גוזלים \ צילום: pixabay

הוא הוסיף כי בעל הכלב היה במצוקה גדולה בעקבות האירוע האלים והמפתיע, עד שהטלפון שלו נפל לתוך האגם. "צריך להציב שלטים שקוראים לציבור להרחיק את הכלבים שלהם מהאגם. הברבור בסך הכל הגן על הגוזלים שלו", המשיך.

פקחי הפארק איתרו את גופת הכלב והציבו סביב האגם שלטים זמניים הקוראים לבעלי הכלבים להרחיק אותם מהמים.

הברבור, שידוע בשמו מר קוב, הורדם. דובר של מועצת עיריית דבלין אמר כי "ברבורים הם ציפורי בר ולמרות שהוא בסך הכל הגן על הגוזלים שלו, זה הוביל לתקרית מצערת".

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס