תיעוד קשה: הכניסה את הכלב שלה למייבש – ושידרה באינסטגרם

צילום מסך
צעירה העלתה תיעוד שלה מכניסה את הכלב הקטן שלה למייבש הכביסה ומפעילה אותו. גולשים באינטרנט מותחים ביקורת קשה, אבל את חברים שלה זה דווקא הצחיק

תוכן עניינים

צעירה סופגת מאתמול (שבת) ביקורת קשה לאחר שצילמה את עצמה בשידור ישיר באינסטגרם כשהיא מכניסה את הכלב שלה למייבש הכביסה, ומפעילה אותו. על פי החשד, היא עשתה זאת יותר מפעם אחת.

השידור המזעזע התפרסם לאחר שגולשת ברשת טוויטר פרסמה חלק מהשידור בחשבון שלה וביקשה שמי שמכיר את הצעירה יפנה למשטרה. "בבקשה שמישהו יפנה למשטרה על הילדה הזאת, יש אנשים שלא ראויים לחיות מחמד. זו התעללות לחלוטין", ציינה הגולשת בטוויטר.

בסרטון שפרסמה נראית הצעירה אומרת "אוקי, אני הולכת לעשות את זה, אני הולכת להחזיר את התחת שלו למייבש", בזמן שהיא צוחקת. לאחר מכן היא הוסיפה "הוא אוהב את זה! תראו! הוא אוהב את זה!", לפני שהיא פותחת את דלת המייבש, ומכניסה בכוח את הכלב פנימה.

לאחר מכן היא הפעילה את המייבש למשך כמה שניות, שבמהלכן ניתן לשמוע את הכלב הקטן נחבט נגד תוף המייבש בשל הסיבובים שלו. הצעירה פתחה את הדלת כשהיא צורחת משמחה, כשהכלב בורח מהמייבש ומתחבא מתחת לשולחן.

הציוץ בטוויטר הפך לויראלי, והגולשים זעמו על הצעירה שהכניסה את הכלב למייבש. "אני מקווה שנמצא את האישה הנוראית הזאת ושהיא תשב בכלא.. לא אכפת לי אם היא קטינה או לא, היא צריכה לשבת בכלא", כתב אחד הגולשים.

"לא רק שהכלב סובל, ומי שעשתה את זה נהנית מההתעללות, אלא גם כל החברים שלה בצ'ט צוחקים מזה. העולם הזה דפוק", כתב גולש אחר.

לא ברור מה עלה בגורלה של הצעירה המתעללת. הניסיונות של מגזין כלבים לאתר אותה ולשוחח איתה עלו בתוהו.

אהבתם את הכתבה? דרגו

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

יש לנו מלא דברים שווים בשבילך

הפינוקים הכי חמים לכלבים במחירים הכי טובים