כל שנה יותר קשה מקודמתה: צער בעלי חיים ר"ג והסביבה זקוקים לעזרה שלך

עמותת "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה" נמצאת בעיצומו של קמפיין מימון המונים, והיא קוראת לכל אוהבי בעלי החיים - והכלבים בפרט - לסייע לה להמשיך את העבודה החשובה

תוכן עניינים

עמותת "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה" נמצאת בעיצומו של קמפיין מימון המונים, והיא קוראת לכל אוהבי בעלי החיים – והכלבים בפרט – לסייע לה להמשיך את העבודה החשובה.

"תרומתכם הכרחית לנו כדי שנוכל להמשיך לעזור לבעלי החיים, ולקיים את שלל פעילויות העמותה", קוראת העמותה, "בשביל זה אנחנו חייבים אתכם לצדנו".

בצב"ח ר"ג והסביבה מציינים כי "כל שנה יותר קשה מקודמתה. ההוצאות הולכות וגדלות, והקושי לתחזק בית מחסה ולהפעיל את שלל הפעילויות הוא רב, ואפילו רב מאוד". בעמודה מציינים כי מתחילת השנה הוציאה העמותה 200 אלף ש"ח על הפעלת בית המחסה ועל פרויקטים חינוכיים.

בין שלל הפעילויות של העמותה, עליהן גם כתבנו במגזין כלבים, הפעילים גם מחפשים בית חדש לכלבים שנמצאים תחת חסותם. "המקום ישן ורעוע, ואינו מתאים לכלבים המדהימים. אנחנו מתפללים שנמצא להם בית אוהב – עם מזגן!"

מנכ"ל העמותה יובל נבון בהרצאה מול תלמידים \\ צילום: יח"צ
מנכ"ל העמותה יובל נבון בהרצאה מול תלמידים \\ צילום: יח"צ

במקביל לקמפיין מימון ההמונים, צער בעלי חיים רמת גן והסביבה מחפשים כל גורם שיוכל לסייע במציאת שטח חדש לבית המחסה של העמותה, כדי שהכלבים והחתולים יקבלו את התנאים הראויים עבורם.

כזכור, עמותת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה מקיימת פעילויות שיקום לבעלי חיים, תכניות הפעלה לילדים עם צרכים מיוחדים ולצעירים המתמודדים עם הפרעות נפשיות.

בעמותה מדגישים כי רק בחצי השנה האחרונה הצליחו חבריה להציל ולשקם מעל 200 כלבים וחתולים. חלקם כבר מצאו בית חדש ואוהב, וחלקם עדיין מחכים למשפחה חדשה. הוצאות בית המחסה, הכוללות אחזקה, מזון וטיפולים וטרינריים עומדים על מעל 120 אלף ש"ח.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך