כל שנה יותר קשה מקודמתה: צער בעלי חיים ר"ג והסביבה זקוקים לעזרה שלך

עמותת "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה" נמצאת בעיצומו של קמפיין מימון המונים, והיא קוראת לכל אוהבי בעלי החיים - והכלבים בפרט - לסייע לה להמשיך את העבודה החשובה

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תוכן עניינים

עמותת "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה" נמצאת בעיצומו של קמפיין מימון המונים, והיא קוראת לכל אוהבי בעלי החיים – והכלבים בפרט – לסייע לה להמשיך את העבודה החשובה.

"תרומתכם הכרחית לנו כדי שנוכל להמשיך לעזור לבעלי החיים, ולקיים את שלל פעילויות העמותה", קוראת העמותה, "בשביל זה אנחנו חייבים אתכם לצדנו".

בצב"ח ר"ג והסביבה מציינים כי "כל שנה יותר קשה מקודמתה. ההוצאות הולכות וגדלות, והקושי לתחזק בית מחסה ולהפעיל את שלל הפעילויות הוא רב, ואפילו רב מאוד". בעמודה מציינים כי מתחילת השנה הוציאה העמותה 200 אלף ש"ח על הפעלת בית המחסה ועל פרויקטים חינוכיים.

בין שלל הפעילויות של העמותה, עליהן גם כתבנו במגזין כלבים, הפעילים גם מחפשים בית חדש לכלבים שנמצאים תחת חסותם. "המקום ישן ורעוע, ואינו מתאים לכלבים המדהימים. אנחנו מתפללים שנמצא להם בית אוהב – עם מזגן!"

מנכ"ל העמותה יובל נבון בהרצאה מול תלמידים \\ צילום: יח"צ
מנכ"ל העמותה יובל נבון בהרצאה מול תלמידים \\ צילום: יח"צ

במקביל לקמפיין מימון ההמונים, צער בעלי חיים רמת גן והסביבה מחפשים כל גורם שיוכל לסייע במציאת שטח חדש לבית המחסה של העמותה, כדי שהכלבים והחתולים יקבלו את התנאים הראויים עבורם.

כזכור, עמותת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה מקיימת פעילויות שיקום לבעלי חיים, תכניות הפעלה לילדים עם צרכים מיוחדים ולצעירים המתמודדים עם הפרעות נפשיות.

בעמותה מדגישים כי רק בחצי השנה האחרונה הצליחו חבריה להציל ולשקם מעל 200 כלבים וחתולים. חלקם כבר מצאו בית חדש ואוהב, וחלקם עדיין מחכים למשפחה חדשה. הוצאות בית המחסה, הכוללות אחזקה, מזון וטיפולים וטרינריים עומדים על מעל 120 אלף ש"ח.

אוהבים כלבים?

הירשמו וקבלו את כל הטיפים של מגזין כלבים אליכם למייל

כתבות שאולי תאהבו

מטחנת גורים בגלבוע

"מפעל לייצור גורים" נחשף בצפון: קרוב ל-90 כלבים חולצו, חלקם חתוכי אוזניים

קרוב ל-90 כלבים חולצו ממטחנת גורים בצפון הארץ, במושב שנמצא במועצה האזורית גלבוע. הכלבים נמצאו על ידי מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה ולחקירות (פיצו"ח) והשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, יחד עם כוחות שיטור של המועצה האזורית והרופא הווטרינר הרשותי

תנו לנו לרחרח עבורכם:

איפה מקרה החירום?
עוד רגע הווטרינר על הקו