לקראת החידוש של "היפהפייה והיחפן", נראה שדיסני למדו את הלקח

בקצרה:

חברת הענק לקחה כלב מעורב מאומץ ממקלט באריזונה להיות הכוכב של הסרט החדש שלה "היפהפייה והיחפן". הסרט החדש לא יהיה מצויר כמו הסרט המקורי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב pinterest

דיסני מכירה היטב את הביקורת שספגה (ובצדק) עם פרסום סרטים שמככבים בהם בעלי חיים שונים. זה החל עם "101 כלבים וגנבים", שגרם לגל של קניית כלבים דלמטיים – ולהפקרתם במקלטים לבעלי חיים נטושים לאחר זמן קצר בשל חוסר התאמה. ביקורת דומה הייתה גם עם להציל את נימו, שגרם לרבים לרצות את הדג הספציפי הזה.

לפחות נראה שדיסני למדו את הלקח.

חברת הענק לקחה כלב מעורב מאומץ ממקלט באריזונה להיות הכוכב של הסרט החדש שלה "היפהפייה והיחפן". הסרט החדש לא יהיה מצויר כמו הסרט המקורי.

מונטה, טרייר מעורב בן שנתיים יגלם את דמות היחפן בסרט, שצפוי להיות מוקרן בהקרנת בכורה בשירותי הסטרימינג "דיסני+" בחודש נובמבר.

הכלבלב החמוד הועבר באפריל 2018 ממקלט לבעלי חיים בניו מקסיקו לעמותת HALO למען בעלי חיים בפיניקס. הוא היה כלב אהוב על עובדי המקלט בזכות ההתנהגות שלו והנשיקות הרטובות שהעניק להם, כך אמרה מנהלת המקלט הת'ר אלן.

מונטה, היחפן החדש \\ צילום: מתוך טוויטר

היא הוסיפה כי קבוצה של מאלפים מהוליווד התאהבה במונטה, ואחד מחברי הקבוצה אף אימץ אותו לביתו. למרות שהוא עומד להיות כוכב גדול, מונטה עדיין נהנה מחיים נורמליים של כלב אהוב.

מי שמדובב את היחפן בסרט יהיה לא אחר מאשר חובב הכלבים ג'סטין ת'רו. את תפקיד היפהפייה תשחק קוקר ספאנייל בשם רוז, ותדובב אותה טסה תומפסון.

מועדון המעריצים הרשמי של דיסני, D23, הודיע כי כל צוות הכלבים שהשתתף בסרט מצא בתים חדשים ואוהבים לאחר סיום הצילומים.

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק "מוצרים לכלבים בלי לקרוע את הכיס" ותתחילו לפנק את הכלב שלכם