אילוף כלבים באינטרנט: הקורס שיחסוך מכם טעויות נפוצות בגידול כלבים

ללמוד את כל מה שחשוב בגידול כלבים – בזמן ובבית שלך!

תוכן עניינים

לכל בעל כלבים מומלץ לדעת אילוף כלבים. למזלנו, הקידמה הגיעה גם לתחום הזה, והיום אפשר למצוא קורס אילוף כלבים באינטרנט.

אם תשאלו את מירי ויפתח, זוג צעיר מתל אביב שאימץ את לולה מעמותה כשהיתה בת שלושה חודשים, קורס דיגיטלי לאילוף כלבים הפך את האימוץ והחיים לצד לולה להרבה יותר נוחים.

"אימצנו את לולה ביום אימוץ אחד. באנו לעמותה ופשוט ראינו אותה שם – הכלבה הכי מתוקה שיש. לא חשבנו פעמיים, וחתמנו על המסמכים", מספרת מירי ארבל, סטודנטית למשפטים בת 25.

בן זוגה יפתח כהן, מורה בן 28, ממשיך ואומר שהם החליטו לאמץ גורה לפני שהם בכלל הבינו במה זה כרוך. "כשהייתי קטן היה לנו כלב, אבל כשהוא היה גור הייתי קטן מדי ולא זכרתי באמת מה זה אומר לגדל גורה".

ארבל הוסיפה כי היא מעולם לא גידלה גור כלבים, אבל הייתה בטוחה שזה פשוט וקל.

למזלם של השניים, כמה ימים לפני האימוץ הם קיבלו המלצה מחבר על קורס אילוף כלבים דיגיטלי, של המאלף עופר מלכי.

קורס אילוף באינטרנט
תלמדו להתמודד עם מצבים יומיומיים \ צילום מסך מהקורס

מלכי, מאלף בשיטת Force-Free (חיזוק חיובי, שיטת אילוף ללא הפעלת כוח על הכלב), יצר קורס דיגיטלי מקיף לאילוף כלבים באינטרנט. הוא כולל 51 שיעורים, 4.5 שעות וידאו והדרכות מדויקות לבעלי כלבים בכל הגילאים ובכל שלבי החיים. 

איך הקורס עזר לכם?

"רק היום, אחרי קצת פחות משנה שהיא אצלנו, אנחנו מבינים עד כמה הקורס עזר לנו", מספרת מירי, "יש לנו חברים מגינת הכלבים, והם מספרים סיפורים קשים על הצרות שיש להם עם הכלבים".

קורס אילוף דיגיטלי
ללמוד את השפה של הכלבים ואת הסימנים שלהם \ צילום מסך מהקורס

פתח ממשיך את הדברים של מירי. "בעלי הגורים מתלוננים שהגורים הורסים להם את הבית, הרבה מאלה שמגדלים כלבים בוגרים מתלוננים על תוקפנות כלפי זרים, או שאי אפשר להביא אורחים הביתה", הוא מציין, "עם כל האהבה שלהם לכלבים – זה קשה מאוד!"

מירי ויפתח יודעים להגיד שבזכות קורס אילוף באינטרנט הם הבינו מה המשמעות של חשיפה נכונה, למדו איך הכלב מסמן להם שהוא מפחד ואיך להתמודד עם הפחד הזה. "אני רואה ברחוב מלא כלבים שמנסים להגיד לבעלים שלהם כל מיני דברים, אבל הבעלים לא יודעים איך לקרוא את הסימנים האלה".

"אני לא יודעת איפה היינו בלי הקורס הזה", ממשיכה מירי, "אין לנו באמת ניסיון עם גורים, ובטח שלא עם כלבים מעמותה".

כשמסתכלים על לולה, רואים כלבה חמודה שרק רוצה להתפנק. אבל לא תמיד זה היה ככה. כשהם רק הביאו אותה, הם עשו איתה טעות קשה, ועכשיו אחד החברים שלהם לא יכול לבוא אליהם הביתה כי היא מפחדת ממנו. 

"יומיים בערך אחרי שאימצנו אותה, הזמנו הביתה חבר טוב כדי שיראה אותה. אז עוד לא ידענו איך לקרוא את תנועות הגוף שלה, ולא קלטנו שהיא נרתעת ממנו", מספר יפתח, "הוא בא ללטף את לולה, שהיתה במיטה בפינה שלה, והיא פשוט קפאה במיטה שלה".

בהתחלה הם חשבו שהיא מאוד כנועה, אבל ברגע שאותו חבר הפסיק ללטף, לולה רצה לקצה השני של החדר והתחילה לנבוח בלי הפסקה.

"היום אנחנו יודעים להגיד שלא חשפנו אותה טוב לאותו חבר. לא ידענו לזהות מה האוזניים אומרות ואיך לפרש את העיניים הפעורות", המשיך.

אותו חבר עשה משהו שכולנו עושים כשאנחנו רואים כלב – ניגש ללטף את לולה. אלא שאם מישהו מהם היה מבין את סימני הגוף שלה, הם היו יודעים שהיא צריכה עוד זמן להתרגל אליו ולסמוך עליו לפני שהיא תתמסר לליטופים שלו. במקום לעשות לה כיף, הוא הפחיד אותה מאוד.

"למזלנו, מהר מאוד קנינו את הקורס והתיישבנו מול המחשב", אומרת מירי, "פתאום נפתח בפנינו עולם שלם של שפה כלבית, של מונחים כמו חשיפה, אגרסיביות ופורקן אנרגיה. באמת שחשבנו שזה שטויות לגדל כלב, אבל מסתבר שזה לא תמיד ככה".

"לפי הסיפורים של החברים בגינת הכלבים, ה-300 ומשהו שקל שהוצאנו על הקורס הזה חסך לנו הוצאות הרבה יותר גדולות. יש לנו חברים שהכלבים שלהם השחיתו את הספות, קילפו קירות ודלתות, נשכו כלבים אחרים וגם פצעו את עצמם בכל מיני ריבים סתם – מבחינתנו זה שווה כל שקל!"

אילוף כלבים באינטרנט באמצעות הקורס של המאלף עופר מלכי יתן לכם נקודת מבט מעמיקה על הדרך שבה הכלב שלכם רואה את העולם. קורס דיגיטלי לאילוף כלבים מתאים לכל בעל כלב, ובמיוחד למי שמתכנן לאמץ כלב בקרוב. 

למי מתאים קורס אילוף כלבים באינטרנט?

קורס אילוף דיגיטלי מתאים לכל בעלי הכלבים – והוא מומלץ בעיקר למי שטרם אימץ כלבים. אם אתם עומדים לאמץ, או שיש לכם כבר כלב, הקורס הזה בשבילכם. אם אימצתם לאחרונה גור – אל תחכו עוד רגע והזמינו את הקורס עכשיו!

מה כולל הקורס

קורס אילוף כלבים באינטרנט כולל לא פחות מ-51 שיעורים שמחולקים לחמישה חלקים. החלק הראשון כולל 24 שיעורים במסגרתם תלמדו חשיפה והתנהלות עם כלב חדש בבית, לימוד התנהגויות בסיסיות, מה לעשות אם הכלב שלכם מיילל בגדר הגורים שלו, שימוש ברתמות, יציאה לטיול והתנהגות ברחוב.

בחלק הראשון תלמדו גם איך לגרום לגור שלכם לבוא אליכם גם כשאתם מחוץ לבית, איך מתמודדים עם משיכות ברצועה, "הישאר", מה לעשות אם הכלב עולה על ספות ומיטות (ואתם לא רוצים בזה), איך להתנהג עם אורחים וכיצד אפשר להרגיל כלב לחיות עם חתול. 

החלק השני עוסק באימוץ, ובו תקבלו הסבר כיצד לאמץ את הכלב המתאים לכם, תקבלו צ'קליסט מדויק לאחר האימוץ, תלמדו לקרוא את שפת הגוף של כלבים וכיצד לארגן את הבית שלכם לקראתו. תלמדו גם איך להרגיל אותו לצרכים, איך להתמודד עם נשכנות גורים ועוד. 

בחלק השלישי תלמדו איך למנוע מהכלב שלכם לקפוץ על אורחים, איך להתמודד עם בעיות נפוצות בטיולים ואיך להפסיק את התלות של הכלב שלכם בחטיפים, כדי שיקשיב לכם גם כשאין לכם משהו ביד. 

בחלק הרביעי של הקורס הדיגיטלי לאילוף כלבים, תלמדו על חשיפת גורים, טיולי חשיפה, מתקני משחקים, חשיפה לכלבים אחרים ואפילו תלמדו איך להרגיע את הכלב שלכם!

החלק החמישי והאחרון יעזור לכם בשלבים שונים של החיים המשותפים שלכם עם הכלב. תלמדו בו איך לבחור את הפנסיון המתאים לכלב שלכם וגם דוגווקר, תלמדו איך לנהל את הסביבה בבית כדי למנוע רכושנות ונזקים וגם תכירו את סוגי הצעצועים השונים לכלבים, כדי שתוכלו להתאים את הצעצוע המדויק לכלב שלכם.

עכשיו תוכלו ליהנות מקורס אילוף כלבים באינטרנט במחיר מעולה!

רק 450 ש"ח במקום 1,500 – הנחה של 71%!

4.2/5 - (12 votes)

יש לנו מלא דברים שווים בשבילך

הפינוקים הכי חמים לכלבים במחירים הכי טובים