חיפשת ברבקטו בזול? המשלוחים מחו"ל חזרו וכולם מרוויחים

בשורה לבעלי הכלבים שרוכשים חומרי הדברה באינטרנט: המשלוחים לישראל חזרו, וכעת ניתן לרכוש שוב ברבקטו אונליין

תוכן עניינים

כדור נגד קרציות ברבקטו לכלב מחיר | הטבליה שפרעושים וקרציות מפחדים ממנה

בשורה טובה לכל מי שחיפש לרכוש ברבקטו אונליין, כדי לצמצם את ההוצאות. לאחר שחנויות שונות ברחבי העולם הפסיקו לעשות משלוחים לישראל בעקבות הקורונה, נראה כי הן חזרו לפעילות מלאה.

בשנה האחרונה, ישראלים רבים היו מתוסכלים בגלל שחנויות רבות בחו"ל, שמוכרות ברבקטו במחירים זולים יותר מאשר במרפאות הוטרינריות כאן בארץ, הפסיקו את המשלוחים שלהם לישראל.

בדיקה שערך מגזין כלבים עם מספר חנויות כאלה, התברר כי הן הפסיקו את המשלוחים למזרח התיכון ולמקומות נוספים ברחבי העולם בשל המגיפה העולמית ששיבשה מרכזים לוגיסטיים ומשלוחים.

כעת, על פי בדיקה שערך צוות המגזין היום (שני), נראה כי החנויות השונות חזרו לבצע משלוחים גם אלינו בישראל. כעת, מי שמעוניין לחסוך כמה שקלים על מוצרי הדברה לכלב, יכול לעשות זאת באמצעות רכישה של ברבקטו בזול באינטרנט.

אנחנו במגזין כלבים רוכשים את תכשירי ההדברה שלנו כאן, אונליין. יחד עם זאת, מגזין כלבים אינו אחראי על החנות ועל המוצרים שלה, וכל רכישה תיעשה באחריות הרוכש.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס