לטוס עם הכלב לאירופה: במה תבחרו – באגט או נקניקיה?

בין אם אתם רוצים להיות בברלין, בברצלונה או בכלל במזרח אירופה - אתם חייבים לצפות בסרטון הזה כדי לדעת איך להכין את הכלב לטיסה

תוכן עניינים

לטוס עם הכלב לאירופה יכול להיות מאוד כיף – המדינות היפות, המרחבים, הגבולות הפתוחים והכי חשוב – מרכזי הקניות.

לפני שאתם קונים כרטיס טיסה לכלב לכל אחד ממדינות האיחוד האירופי, כדאי שתדעו מה צריך לעשות כדי להכניס את הכלב שלכם לכל אחת מהמדינות האלה.

הכנסת כלב לאירופה ללא כל האישורים הנכונים והניירת המתאימה עם החתימות הדרושות עלול לגרום לכך שלא יאשרו את כניסת הכלב שלכם למדינה – ותאלצו לשוב על עקבותיכם לישראל.

לכן, אם אתם חושבים לקנות כרטיס טיסה לכלב שלכם לאירופה. צפו בסרטון הזה. שימו לב שייתכן כי כניסה למדינות שאינן חברות באיחוד האירופי ידרוש אישורים ונהלים שונים.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס