ביטוח רפואי לכלב: לא תאמינו כמה כסף זה יכול לחסוך לכם

טיפול רפואי לכלב עלול להגיע למחיר של עשרות אלפי שקלים: טיפולים בסרטן, אשפוז לאחר תאונת דרכים ועוד הליכים רפואיים שיכאיבו לכל אחד בכיס. כך תיערכו מראש כדי לטפל בכלבים שלכם בדרך הטובה ביותר שיש - ובראש שקט!

תוכן עניינים

תולעת הפארק - תסמינים וטיפול

ביטוח רפואי לכלב יכול לחסוך לך עשרות אלפי שקלים. מתקשה להאמין? שאלנו באחת מקבוצות הפייסבוק של אוהבי הכלבים מה הסכום הגבוה ביותר שהם הוציאו אצל וטרינרים.

מסתבר שלפעמים אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים עשרות אלפי שקלים על מקרה רפואי יחיד. 12 אלף ש"ח על ניתוח אורטופדי, 15 אלף על היפוך קיבה, 13 אלף פריצת דיסק, 23 אלף על תאונת דרכים ו-17 אלף על פרוו.

אבל המקרים היקרים ביותר היו של כלבים שהתמודדו עם מחלת הסרטן. יש בעלי כלבים שהוציאו 32 ו-50 אלף שקלים על טיפולי כימותרפיה ואשפוזים בגלל סרטן.

ההוצאות הגבוהות מכאיבות בכיס ופוגעות בכלב

לבריאות של הכלבים שלנו אין מחיר, אבל אין ספק שסכומים כאלה, שפתאום מגיעים במפתיע ובלי תכנון מוקדם, יכולים להוציא כל אחד ואחת מאיזון כלכלי. לא כולם יכולים להוציא סכומים כאלה בלי להתכונן מראש.

כדי להתכונן מראש להוצאות ענקיות ומפתיעות כאלה, הוקם שירות קופת חולים לחיות מחמד, מרפאט, שדואגת ומטפלת בכל ההוצאות הרפואיות של חיות המחמד.

חברי מרפאט זוכים לכיסוי של כל ההוצאות הרפואיות – גם המתוכננות מראש וגם אלה שבאו בהפתעה. גם אם הכלב שלכם נפגע בתאונת דרכים, נפצע או חלה, מרפאט תעניק לכם ראש שקט ואת האפשרות לדאוג לכלב בלי לדאוג לכיס.

סכומים שבעלי כלבים הוציאו באופן לא צפוי (בשקלים)

0
ניתוח אורתופדי
0
היפוך קיבה
0
פרוו
0
תאונת דרכים
0
סרטן

למרפאט יש מעל ל-90 מרפאות ומרכזים רפואיים בהסדר ברחבי הארץ מבאר שבע עד קרית שמונה.

סוגי המינוי של מרפאט

מרפאט מעניקה שני סוגים של מינויים: האחד מינוי בסיסי, שאינו כולל חיסונים שגרתיים והאפשרות השנייה היא מינוי פרימיום, שכולל את החיסונים השגרתיים לכלבים, ובהם חיסון כלבת, משושה, תולעת הפארק ותילוע מעיים.

החברים של מרפאט נהנים גם מביקורים חינם אצל וטרינר, ובלי הגבלה. הביטוח הרפואי מכסה גם ניתוחים, אשפוזי יום ולילה, שירותי חירום 24 שעות ביממה, מומחים, בדיקות מעבדה, אולטרסאונד, רנטגן, זריקות – כמעט כל טיפול והליך שעולם הוטרינריה מציע לחיות מחמד.

ביטוח רפואי לכלב בקופת חולים לחיות מחמד יכולה להציל אותך מהתלבטות בין הבריאות (והחיים) של הכלב שלך, לבין הדאגה למצב הכלכלי שלך. איך אומרים אצלנו: איזהו חכם? הרואה את הנולד!

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך