תערוכת הכלבים הבינלאומית חוזרת לישראל אחרי הפסקת קורונה ארוכה

אחרי הפסקה ארוכה בגלל הקורונה, תערוכת הכלבים הבינלאומית חוזרת לישראל, ובגדול

ההתאחדות הישראלית לכלבנות פותחת שעריה לקהל הרחב לאחר הפסקת קורונה ארוכה, ותקיים את תערוכת הכלבים הבינלאומית בישראל!

צילום: יגאל פרדו

בתערוכה, המתקיימת בחסות רויאל קנין, היצרנית הצרפתית של מותג הסופר פרמיום לתזונה ובריאות לכלבים וחתולים, ישתתפו מאות כלבים, מעשרות גזעיים שונים, ביניהם: כלבי רועים, פינצ'ר, שנאוצר וגזעי דוגה דוגה, טריירים, דקלים, גזעי שפיץ, האונדס, כלבי ציד, רטריבר וספניאל, כלבים זעירים וכלבי רוח.

הכלבים  יתחרו על תארים בזירות הגזע ולאחר מכן יתחרו המנצחים במקצי הזירה המרכזית שתכלול תחרות זוגות, קשישים, גורים וצעירים וימדדו על פי: מבנה גופם, תנועתם, אופיים, פרוותם ועוד. לאחר שיוכרז הזוכה מכל גזע, הם יתחרו ביניהם על תואר כוכב התערוכה הנכסף.

צילום: יגאל פרדו

לדברי טל יפה, דובר ההתאחדות הישראלית לכלבנות, "מטרת התערוכה והצגת הכלבים היא בראש ובראשונה לחבר ולקרב את הקהל הרחב לעולם הכלבנות המתועדת, ללמוד להבין אותם וכמובן להכיר את המאפיינים השונים של כל גזע. בתערוכה עצמה הכלבים נבחנים על פי קריטריונים שונים תחת הקפדה מפורשת ששמה דגש על בריאות הכלב הגופנית והמנטלית לצד המאפיינים הייחודיים לכל גזע על פי גילו ומינו – המהווים הקריטריונים הראשיים המאפשרים לעקוב אחר גידול אחראי ומתועד במשך דורות.

אתי בן דוד, מנהלת הערוץ המקצועי ברויאל קנין ישראל: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם ההתאחדות לכלבנות, המהווה חיבור טבעי עבורנו. רויאל קנין מעודדת גידול אחראי למניעת נטישה ונותנת פתרונות תזונה ובריאות המותאמים לגזעים, גילאים וצרכים בריאותיים והתפתחותיים של כל סוגי הכלבים."

צילום: יגאל פרדו

עוד במסגרת התערוכה, הקהל הרחב ייהנה ממופעי כלבים מרהיבים כגון: מופע אג'יליטי –  ספורט בו מתחרים צוותים – אדם וכלב – במעבר מכשולים ומשוכות ;  מופעי כלבי עבודה ושירות המדגימים משמעת, הגנה והצלה ; ענפי ספורט נוספים המעלים על נס את הקשר בצוות אדם וכלב כמו פריזבי וריקודים עם כלבים. יש למה לחכות!

התערוכה תתקיים בשבת 16.10.2021 בפארק "נוף הגליל" החל מהשעה 09:00 – 16:00. הכניסה בתשלום, ובמכירה המוקדמת מחיר הכרטיס יעלה 45 שקלים.

פרטים נוספים על התערוכה: באתר ההי"ל או בעמוד הפייסבוק או לרכישת כרטיסים ברכישה מוקדמת: איוונטר  

תוכן עניינים

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

ולעוד אלפי הורים לכלבים שמשתפים ועוזרים אחד לשני