ארה"ב: הכלב המשפחתי נשך פעוט בן שנתיים בפניו

פעוט בן שנתיים מקונטיקט, ארצות הברית, נפצע בפנו כאשר כלב המחמד של המשפחה, מגזע רוטוויילר, תקף אותו אתמול (שבת) אחר הצהריים. הפעוט אושפז בבית החולים במצב יציב לאחר האירוע
רוטוויילר

פעוט בן שנתיים מקונטיקט, ארצות הברית, נפצע בפנו כאשר כלב המחמד של המשפחה, מגזע רוטוויילר, תקף אותו אתמול (שבת) אחר הצהריים. הפעוט אושפז בבית החולים במצב יציב לאחר האירוע.

גם סבו של הכלב ננשך בזרועו כאשר ניסה להפריד בין הכלב לבין נכדו, אך הוא סירב להתפנות לבית החולים. עד שהגיעו צוותי הרפואה והמשטרה למקום, בני המשפחה כבר הצליחו להשתלט על הכלב.

צעצועי נשיכה לכלבים – עם משלוח לישראל:

שכנה של המשפחה, ג'ולי הארט, תיארה את רגעי הזוועה לאחר התקיפה. "הראש של הפעוט היה עטוף, וגם זרועו של הסב", אמרה, "האמא החזיקה את התינוק, שצרח מכאבים".

נציגים של הווטרינר הרשותי החרימו את הכלב, ובשלב זה הם בודקים אותו כדי לקבוע מה לעשות איתו בהמשך.

תוכן עניינים

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

ולעוד אלפי הורים לכלבים שמשתפים ועוזרים אחד לשני