ביילי הקטנה מתכוננת לחתונה של ההורים שלה, והיא נראית מהמם

כל מי שמתחתנת רוצה שכל מי שהיא אוהבת יעמוד לצדה ביום המרגש. ג'ניפר הינדי ידעה כל חייה שהיא רוצה להתחתן כאשר משפחתה וחבריה לצדה - אבל היה לה ברור שגם ביילי, הכלבה שלה, תשתתף בטקס לצדה

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תוכן עניינים

כל מי שמתחתנת רוצה שכל מי שהיא אוהבת יעמוד לצדה ביום המרגש. ג'ניפר הינדי ידעה כל חייה שהיא רוצה להתחתן כאשר משפחתה וחבריה לצדה – אבל היה לה ברור שגם ביילי, הכלבה שלה, תשתתף בטקס לצדה.

ג'ניפר ובן זוגה אימצו יחד את ביילי ממקלט לבעלי חיים בניו יורק כשהיתה בת חמישה חודשים בלבד. בחודש אוקטובר האחרון, כאשר בני הזוג התארסו, שניהם רצו שביילי תהיה שם לידם, מעורבת עד כמה שאפשר. ג'ניפר החליטה שהיא תצעד אל החופה כשביילי, ואביה, לצדה. כאשר היא בחרה שמלה ליום המיוחד – היא הבינה שגם ביילי הקטנה זקוקה לשמלה לא פחות חגיגית.

בילי הקטנה בשמחה החגיגית שלה

אז היא כמובן חיפשה ברשת, ומצאה שמלה מהממת לביילי הקטנה. היא העלתה לרשת תמונה של ביילי החמודה וכתבה: "השמלה שלה אפילו יותר חגיגית משלי. עכשיו היא רק צריכה לזכור לא לקפוץ על אבא כשהיא צועדת איתי בחופה".

"החלטתי לקנות לה את השמלה בגלל שלמעשה היא המשפחה שלי, התינוקת שלי והחיים שלנו איתה הופכים את היום הזה למיוחד", סיפרה ג'ניפר, "אני לא יודעת אם יהיו לי ילדים, אבל בשבילי היא ממש כמו ילדה".

אוהבים כלבים?

הירשמו וקבלו את כל הטיפים של מגזין כלבים אליכם למייל

כתבות שאולי תאהבו

מטחנת גורים בגלבוע

"מפעל לייצור גורים" נחשף בצפון: קרוב ל-90 כלבים חולצו, חלקם חתוכי אוזניים

קרוב ל-90 כלבים חולצו ממטחנת גורים בצפון הארץ, במושב שנמצא במועצה האזורית גלבוע. הכלבים נמצאו על ידי מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה ולחקירות (פיצו"ח) והשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, יחד עם כוחות שיטור של המועצה האזורית והרופא הווטרינר הרשותי

תנו לנו לרחרח עבורכם:

איפה מקרה החירום?
עוד רגע הווטרינר על הקו