בגלל ריב על קקי של כלב: ירה בשני אנשים ונמלט מהמקום

מי לא מכיר את המרגיזים האלה שלא מנקים אחרי הכלבים שלהם? הוויכוח הזה על צרכים של כלב הידרדר מהר מאוד לאלימות קשה
כלב עושה קקי

אירוע שהחל בוויכוח על צרכים של כלבים בחצר הסתיים בירי ובפציעתם באורח קשה של שני בני אדם. האירוע התרחש ביום שישי בלואיסוויל, ארצות הברית, אז התווכחו שני בני אדם, גבר ואישה, עם גבר אחר בנוגע לצרכים שהושארו בחצר שלהם.

על פי הודעת המשטרה המקומית, במהלך הוויכוח שלף אחד הגברים אקדח, ירה בפניה של האישה ואז ירה כמה פעמים בגבר. השניים נפצעו פצעים קשים והובהלו לבית החולים. הם צפויים לשרוד את הפצעים הקשים.

בינתיים, החשוד, גלן גולאר ג'וניור, בן 38, נמלט ממקום האירוע במכונית ונעצר על ידי שוטרים שהבחינו באקדח מונח במכונית. הוא מואשם בשני סעיפים של תקיפה מדרגה ראשונה, אך טוען לחפותו. הוא מוחזק בבית הכלא בערבות של מאה אלף דולר.

תוכן עניינים

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך

פתח תקווה: כנס מיוחד לבעלי כלבים

עיריית פתח תקווה תקיים כנס מיוחד לבעלי כלבים, הכולל טיפים לאילוף, תזונה נכונה עם שי לכל משתתף או משתתפת שיבואו לכנס. התרומה של חיות המחמד לשיפור המצב הבריאותי והנפשי של בני אדם ידועה זה מכבר, אולם רק לאחרונה, מאז פרוץ המלחמה, נוכחנו לראות עד כמה תורמים הכלבים בחזית ובקרבות, בבתי החולים ובמחלקות השיקום, ואפילו הכלבים בבתים המסייעים בעידוד והרגעה של המשפחות המפונות ושל האזרחים בעורף. מתוך כוונה להעניק להם חזרה, יזמה עיריית פתח תקווה כנס

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

ולעוד אלפי הורים לכלבים שמשתפים ועוזרים אחד לשני