קנדה: כלב תועד גורר משקולת, המשטרה הודיעה כי אין חשד להתעללות

סרטון שהועלה שלשום (ראשון) בטוויטר על ידי גולשת מקנדה עורר סערה וחשד להתעללות בכלב. בסרטון נראה אדם הולך ברחובות ונקובר עם כלבו - שגורר משקולת כבדה על הקרקע

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תוכן עניינים

סרטון שהועלה שלשום (ראשון) בטוויטר על ידי גולשת מקנדה עורר סערה וחשד להתעללות בכלב. בסרטון נראה אדם הולך ברחובות ונקובר עם כלבו – שגורר משקולת כבדה על הקרקע. על פי הסרטון נראה כי המשקולת מחוברת לרתמת הכלב, או לקולר.

משטרת ונקובר פתחה בחקירת האירוע בעקבות התיעוד, אך סמל ג'ייסון רובילרד אמר כי מכיוון שהכלב נראה בריא ושמח, לא נראה שיש חשד להתעללות – והשוטרים שחררו את בעל הכלב לביתו.

"לאחר ששוחחנו עם בעל הכלב, נראה כי מדובר בשיטת אימון שנועדה להכין את הכלב לגרירת מזחלות", אמר סמל רובילרד, "אין ראיות שתומכות בעבירה פלילית או בהתעללות בכלב". עם זאת, הוא הוסיף כי ייתכן שהאיש עשוי להיעצר שוב לחקירה. "תמיד ישנו חשש שהאיש יעשה זאת שוב, אך בינתיים אין ראיה שתומכת בפעילות פלילית".

למרות שנגד בעלי הכלב לא נפתח הליך פלילי, המשטרה החרימה את המשקולת ששוקלת כ-13.5 ק"ג.

אוהבים כלבים?

הירשמו וקבלו את כל הטיפים של מגזין כלבים אליכם למייל

כתבות שאולי תאהבו

מטחנת גורים בגלבוע

"מפעל לייצור גורים" נחשף בצפון: קרוב ל-90 כלבים חולצו, חלקם חתוכי אוזניים

קרוב ל-90 כלבים חולצו ממטחנת גורים בצפון הארץ, במושב שנמצא במועצה האזורית גלבוע. הכלבים נמצאו על ידי מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה ולחקירות (פיצו"ח) והשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, יחד עם כוחות שיטור של המועצה האזורית והרופא הווטרינר הרשותי

תנו לנו לרחרח עבורכם:

איפה מקרה החירום?
עוד רגע הווטרינר על הקו