כלב בלע שקיות עם הרואין – רק אחרי ארבעה ימים הוטרינר החליט לנתח

כלב משפחה אהוב נאבק על חייו לאחר שבלע בלונים מלאים בסם מסוג הרואין בפארק בדרום אוסטרליה. דניס וקת'י פארסלו סיפרו כי הכלב שלהם שלבי, מגזע קבאליר קינג צ'ארלס ספאנייל היה קרוב מאוד למוות לאחר שבלע את הסמים

תוכן עניינים

הרואין ומזרק

כלב משפחה אהוב נאבק על חייו לאחר שבלע בלונים מלאים בסם מסוג הרואין בפארק בדרום אוסטרליה. דניס וקת'י פארסלו סיפרו כי הכלב שלהם שלבי, מגזע קבאליר קינג צ'ארלס ספאנייל היה קרוב מאוד למוות לאחר שבלע את הסמים.

"הוא למעשה בלע שקית שלמה מלאה בהרואין", אמר דניס. "למחרת הוא לא אכל ולא שתה.. הוא פשוט שכב ללא תנועה כל הזמן". בני הזוג פינו את הכלב למרפאה הוטרינרית בדחיפות, שם נעשה לו צילום רנטגן. עם זאת, גם אחרי הצילום, הרופא הוטרינר לא הצליח להבין מה בדיוק בלע שלבי הקטן. רק לאחר ארבעה ימים התקבלה ההחלטה לנתח את הכלב.

רק אז גילה הווטרינר את התגלית המפתיעה. הסמים הקשים החלו לדלוף בגופו של הכלב הקטן, אך למזלו רק חלק קטן מאוד מהם דלף. הווטרינר נתן לשלבי את אותן תרופות שמקבלים בני אדם שקיבלו מנת יתר של סמים לפני שהוא החלים לחלוטין.

המשטרה החרימה את הסמים שהיו בגופו של שלבי. "כאשר השוטרים ראו את הכלב, הם הבינו שלא מדובר בדיוק בראש קרטל סמים או חשוד בסחר", אמר דניס. "אני חושב שהם התאהבו בו בשנייה".

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

.

רשתות חברתיות

הכי פופולרי

הכי חם

כתבות שאולי יעניינו אותך