השליכה גורים בני שלושה ימים לפח האשפה – ונעצרה

כשהשוטרים באו לעצור את החשודה בביתה, הם מצאו שם עוד כשלושים כלבים. "מעשה מביש", אמר ראש השירות הווטרינרי

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תוכן עניינים

אישה אחת נעצרה אתמול (שני) בחשד שהשליכה לאור יום שבעה גורי כלבים בני שלושה ימים לפח אשפה מאחורי חנות חלפים לרכב ממזרח ללוס אנג'לס. דבורה סו קולוול, 54, החשודה שהשליכה את הגורים לפח ביום שישי האחרון, נשלחה למעצר בית.

תיעוד השלכת הגורים לפח האשפה

האישה תועדה מגיעה בג'יפ אל מאחורי החנות בשעות הצהריים של יום שישי. היא יצאה מהמכונית כשבידה שקית פלסטיק גדולה, התקרבה אל מכלי אשפה גדולים, השליכה את השקית עם הגורים פנימה – ונסעה מהמקום. הגורים שרדו והועברו לטיפול השירות הווטרינרי המקומי.

למזלם של הגורים, כשעה לאחר מכן, עובר אורח שהגיע למקום לאחר מכן חיטט בפחים, גילה את הגורים בשקית והעביר אותם לחנות הסמוכה. מידות החום במקום לא היו מאפשרים לכלבים לשרוד עוד זמן רב בשקית.

במהלך מעצרה של האישה, השוטרים מצאו כשלושים כלבים בביתה. "עלינו להחרים את הכלבים האלה כדי לוודא שהם מטופלים בצורה ראויה", אמר דובר שירותי הווטרינריה.

האישה מואשמת בשבעה סעיפים של התעללות בבעלי חיים.

"אין שום סליחה למי שמשליך גורים לפח האשפה", אמר מנהל השירות הווטרינרי המקומי, "במיוחד לא לאור העובדה שמקלטים ועמותות פועלים כדי לסייע לכלבים לא רצויים למצוא בית חדש. מדובר במעשה מביש".

אוהבים כלבים?

הירשמו וקבלו את כל הטיפים של מגזין כלבים אליכם למייל

כתבות שאולי תאהבו

מטחנת גורים בגלבוע

"מפעל לייצור גורים" נחשף בצפון: קרוב ל-90 כלבים חולצו, חלקם חתוכי אוזניים

קרוב ל-90 כלבים חולצו ממטחנת גורים בצפון הארץ, במושב שנמצא במועצה האזורית גלבוע. הכלבים נמצאו על ידי מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה ולחקירות (פיצו"ח) והשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, יחד עם כוחות שיטור של המועצה האזורית והרופא הווטרינר הרשותי

תנו לנו לרחרח עבורכם:

איפה מקרה החירום?
עוד רגע הווטרינר על הקו